Rita Ekenger "Vernissage"
2019-10-12
686212
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RITA EKENGER, "Vernissage", gouache, signerad och daterad -97, dagmått 45,5x66 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.