Ljusstakar mässing
2019-11-24
686200
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1 st, 1800-talets början resp 1700-tal, mässing, höjd ca 20 resp 11 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage