Klubbat för:
8 800 SEK
5 000 SEK
BORDSPENDYL, 1700-tal, rokoko, bemålad och förgylld, skuren dekor, höjd ca 43 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Lagningar, slitage, retuscher
686197
2019-11-24