John Thorgren olja
2019-10-06
686195
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): Abstrakt komposition, signerad, olja på duk, ca 19x28 cm