Börje Sandelin
2019-10-06
686189
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970), "Natt och Dag", signerad och numrerad 36/40, etsning, bildstrl 18x22 cm