Anton Genberg oljemålning
2019-10-07
686133
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): "Husån", signerad och daterad A Genberg 1912, olja på duk, ca 58x82 cm