Vägglampa
Avslutad
2019-10-06
686093
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPA, 1900-talets mitt, Asea, troligen formgiven av Gunnar Asplund, stomme i järn, kupa i handblåst glas, höjd ca 26 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen