Knud Edsberg oljemålning
2019-10-13
686088
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNUD EDSBERG (1911-2003): Svanar, olja på duk, signerad, 65 x 75 cm.
Sedvanligt ytslitage.