Reinhold Ljunggren färglitografi
2019-10-20
686049
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Stadsmotiv, färglitografi, signerad och daterad, 341/360, ca 32x41 cm
Ej examinerad ur ram