Stig Lindberg Berså Gustavsberg
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, "Berså", servidelar, bestående av 3 kaffekoppar med fat, tallrik, 17 kaffefat och naggat fat medföljer
Tallrik med repor, medföljande fat delvis med nagg och missfärgningar
685977
2019-10-06