Lage Lindell litografi
2019-10-07
685915
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L Lindell, 6/45, färglitografi, bladmått ca 47x62 cm