Spegellampetter IKEA
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SPEGELLAMPETTER, "Regnaholm", 1 par, Ikeas 1700-talsserie, förgyllda, för 1 ljus vardera, genombrutet krön, brännmärkta, höjd ca 58 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage och mindre repa på glas
685911
Päivämäärä:
2019-10-06