Landskap 1800-tal
2019-10-06
685878
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Pastoralt landskap, olja på duk, ca 30,5x39,5 cm
Krackeleringar