Lasse Åberg
2019-10-06
685866
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): "Scen ur filmen the wise little hen", litografi signerad samt numrerad 328/400, ca 39x56 cm