Takarmatur
2019-10-06
685856
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i glas 5 ljuspunkter, stomme i glas, olikformade prismor, höjd ca 60, diameter 45 cm
Funktionen garnteras ej, åldersrelaterta slitage