Takarmatur
2019-10-06
685855
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 12, 52 cm
Funktionen garnteras ej, åldersrelterat slitage