Carl Gunne Utsikt från Strömkajen
2019-10-28
685841
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Utsikt från Strömkajen, signerad Gunne, olja på duk, 33x55 cm
Svensk privatsamling