Ljusstakar 1 par nysilver
2019-10-06
685837
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, nyrokoko, sent 1800-tal, höjd 26 cm
Bruksslitage.