Ljuskrona barockstil
2019-10-10
685810
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, omkring 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, total höjd ca 67, diameter 45 cm
Smärre slitage, enstaka prismor saknas