Ljuskrona i gustaviansk stil
2019-10-10
685808
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft, 6 ljusarmar, invändigt elektrifierad, höjd ca 60 cm exkl kedja, diam ca 60 cm
Smärre slitage, enstaka prismor, ej funktionstestad