Oljemålning
2019-10-07
685779
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skepp i nöd, otydligt signerad, olja på pannå, ca 25x21 cm
Reva, repor