Knud Edsberg oljemålning
2019-10-13
685768
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KNUD EDSBERG (1911-2003): Gosse med kalvar, olja på duk, signerad, 30,5 x 24 cm.
Sedvanligt ytslitage.