Lånpipor
2019-10-07
685746
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIPOR, 2 st., 1800-tal, med silvermonteringar, en med skuren dekor, krönt av hund, längd ca 76-85 cm
Slitage, skador