Frans Wilhelm Odelmark
2019-10-07
685710
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Tomte med grötfat, signerad och daterad 1878, olja på pannå, ca 32x45 cm