Rökelsekar brons
2019-10-06
685665
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKELSEKAR, brons, Japan, 1900-talets andra hälft, med hänklar, lockknopp i form av fohund, höjd ca 37 cm
Smärre slitage