Uno Wallman akrylmålning
2019-10-04
685648
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO WALLMAN (1913-2004): Signerad samt daterad 1976, Motiv med människor och djur, akryl på duk ca 45x54 cm