KG Nilsson blandteknik
2019-10-04
685607
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
K-G NILSON (född 1942): Språket III, signerad och daterad KG Nilsson 1979, blandteknik