David Graux, oljemålning
2019-10-04
685599
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAVID GRAUX (Frankrike,f.1970): "Soupir Effleure", olja på duk, signerad samt daterad David Graux -2000, mått ca 151x90 cm