Cornelis figurkomposition
2019-10-04
685585
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -91, numrerad 40/75, färglitografi, motivmått ca 68x50 cm