Knut Lund
2019-10-03
685276
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNUT LUND, Mansporträtt, brons, signerad och daterad - 47, höjd ca 46 cm inkl. sockel.