Lars Nilsson En konstsamlares hem
2019-10-06
685275
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LARS NILSSON (född 1956): Utan titel (Hustler)
signerad och daterad på baksidan Lars Nilsson -87. Blandteknik på duk fäst på pannå, 50 x 50 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"