Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNE LANJE (1912-2004), "Vårpromenad", monogramsignerad SLL, olja på duk, ca 34x30 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
685236
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här