Figurin Tyskland
2019-10-26
685206
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGURIN, porslin, Tyskland, 1940-tal, dansande kvinna, undertill märkt, höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Stopalo