Blombord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BLOMBORD, för vägg, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, genombrutna hyllplan, benställning i form av växtslingor, höjd ca 98, 125x60 cm
PROVENIENS: Stopalo

685162

2019-10-26