Bord
2019-10-26
685159
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets början, bemålat gjutjärn, lejontassar, skiva i glas, höjd ca 75, 45x45 cm
PROVENIENS: Stopalo
Korroderade, senare skiva