Bert-Håge Häverö
2019-10-05
685052
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Förlovningen, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1984, olja på duk, ca 27x35 cm