Takarmatur 1900-talets början

Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början
Takarmatur 1900-talets början

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, koppar, delvis emaljerad och bronserad, motiv av vikingaskepp, höjd ca 93 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

684948

2019-11-24