Golvlampor 18/1900-tal
2019-11-24
684937
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 18/1900-tal, fanérade i bl a mahogny, skulpterad fot, mässing, skärmar med dekor av blommor, höjd ca 114 cm
PROVENIENS: Stopalo
Omarbetade, smärre skador