Ostrongafflar i silver
2019-10-02
684750
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 1900-talets första hälft, 6 st, Frankrike, vermelles, silver med guldplätterade huvuden, franska stämplar, stämplat 800. vikt ca 163 g