Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HOLGER FISCHER (1885-1955): Stilleben med champagneflaska, fruktfat och rosor, signerad Holger Fischer, olja på duk, ca 43x64 cm
684730
2019-10-02