Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-10-09
684704
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Porträtt, olja på duk, bildmått 65x55 cm
Lagning och mindre färgbortfall