Vicke Lindstrand vas
2019-10-01
684701
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND, vas, ca 1950/60-tal, Kosta, signerad undertill, klarglas med underfång i grönt, slipad dekor, höjd ca 23, diameter ca 13 cm
Smärre slitage, smärre repor, smuts