Byrå 1900-tal
2019-10-02
684682
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, jugend, 1900-talets början, gråmålad, beslag i mässing, höjd 72, 77x50 cm
Omarbetad