Klubbat för:
8 600 SEK
4 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets första hälft, empire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, dekor av Leda med svanen, höjd ca 39 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
684671
2019-11-24