Byrå 1800-tal
2019-10-02
684669
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, gråmålad, beslag i metall, 5 lådor, höjd 113, 92x52 cm
Omarbetad