Brita Nordencreutz oljemålning
2019-10-05
684372
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1957, ca 44x36cm