Klubbat för:
21 000 SEK
10 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst vid Bullerö", förlaga till litografi, signerad och daterad roland S. 1967, akvarell och krita, bildmått ca 44x26 cm,
Ej examinerad ur ram
684344
2019-10-01