Väggdekorationer Kina
2019-10-01
684297
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGDEKORATIONER, 2 st, Kina, 1900-tal, svartlackerad plåt, genombrutna, träramar, ca 36x28 cm
Slitage, smärre skada