Figurin
2019-10-01
684295
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, soapstone, Kina, 1900-talets första hälft, på ställ, total höjd ca 32 cm
Smärre slitage, mindre märken