Golvlampa
2019-10-07
684254
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, bågformad, fotplatta i marmor, längd 180 cm, höjd ca 220 cm
Bruksslitage, enstaka repor, ej funktionstestad